Dnes jsem si pro Vás připravil rozhovor s jedním z našich hráčů Day of Defeat: Source, který aktivně hraje a je to jeden z nejlepších hráčů v naší komunitě. 

cze MrPierc: Čau. Tak nám na začátek řekni něco o sobě (jméno, přijmení, nick, věk, město, team a class)

cze DOvid St3Novič: Zdravím. Jmenuji se David Stereoid. Bydlím ve sklepě jednoho baráku v Sobotce. V březnu mi bude 10 let. Patřím mezi zakladatele 3E klanu cze Kruťák, který se věnoval jen hře DOD:S. Tenhle klan měl tehdy 16 členů a to čiste DoD:S hráčů. Akorát byli staří tatíci (18 - 25 let ), kdy JÁ jsem byl skoro nejmladší ( 6 let) . V průběhu pár měsíců jsem se dostal do spárů klanu cze Černá zastávka , kde sem jim vypomáhal jako vodonoš. Později mě zlákali na profesionální úroveň a stal jsem se full member členem( mohl jsem zametat hernu ). Ze začátku jsem vytíral a teď již delší dobu osedlávám pánské záchody. Postupem času jsem se vypracoval na měniče toaletního papíru a pár měsíců se snažím dělat „Managera" celému multiklanu czeČerná zastávka.

MrPierc: Mohl bys nám říct něco o svém týmu?

DOvid St3Novič: Náš tým poslední dobou prošel velkými změnami, kdy odešli spousty kvalitních hráču (šli na 2. stupeň ZŠ) a JÁ jsem musel hledat náhradu, kterou teď trénuji a snažím se udělat co nejlepší tým.Ze staré školy (chodili jsme spolu od 1. třídy) už zůstal pouze cze Metro jinak hráči jako cze Smíkal, cze Email, cze Loxly a cze Evil skončili a věnují se asi svým osobním potřebám. Jinak mezi tu old school sestavou a nynějším týmem byla ještě jedna squadra, která už pod MÍM vedením dosahlá nejlepších výsledku a to když jsme vyhráli přebor školního kraje v 3. divizi. Bohužel liga před úplným koncem skončila,protože nás chytli kouřit na školním záchodě. A naše nynější sestava je JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!, cze Miksák, svk Jáhn, cze Deviace, af Tubus, cze Bongo a další hráči cze Metro, cze Cipísek. Máme teď celkem dost hráčů, takže někteří jsou nuceni hrát dvě cllassy a na některé se dokonce nedostane, takže kdo přijde dřív hraje nebo podle skillu. Doufám, že s touhle sestavou se nám bude dařit a chtěl bych s nimá začít hrát přebor 2. stupně ZŠ, pokud mi máma dovolí hrát po 20. hodině, tak uvidíme. Teď hlavně dohrát Finále cze DOD:S ligy a pak se uvidí, protože JÁ !!!!! jedu v létě na skautský Tábor.

MrPierc: Jaké hry si předtím hrál a jaké pořád hraješ?

DOvid St3Novič: Než jsem začal hrát DoD:S tak sem hrál nejvíce asi kuličky "IN REAL", ale jen na dvorku a s rusko Rusama, kteří byli přistěhovalci a hráli jsme o jídlo a protože jsem JÁ !!!!! stále vyhrával, po měsící zemřela polovina ruských dětí hladem, takže celkem sranda. Hrával jsem i UKvS 1.3 (Utop Kočku v Sudu), ale jen na nočních posezeních u ohňa s kamaradama z Ruska. Jak vyšel nový DoD:S, tak jsem měl jeden z prvních předobjednávku a okamžite jsem to začal pařit. Ještě si sem tam zahraji Ruskou ruletu po večerech s "Rusákama" u lahvinky vodky, taky super hra. Naplno se věnuji DOD:S. Snažím se to hrát celý večer, tak 5-8 hodin u toho někdy skejsnu. Sem totální pirát a mám všechny originálky poctivě okopírované: CS:S, DOD:S, DoD 1.3, CS 1.6, RO, TF 2 a BF 1942 i BF 2 a chystám se, že do sbírky zařadím CoD4 . Jsou to klasiky, které by měl mít doma vysmahlé snad každý hráč( k tomu snad internet je ?) , který dokáže ocenit kvalitní pirátský multiplayer hry .

MrPierc: Jak vidíš budoucnost hry Day of Defeat Source? Myslíš, že se česká scéna nějak rozjede a budou se pořádat nějaké turnaje?

DOvid St3Novič: No ještě před nedávnem jsem to viděl velice černe, ale jak vyšel CoD4 a DoD:S se zlevnil na 10 dolarů, tak začínám věřit, že se začne objevovat více hráčů. Je to skvělá hra a JÁ !!! se ji budu snažit prosadit jak jen to pujde. Proto jsem rád, že se začína něco dít a liga přejde pod UG, kde by to tomu mohlo jen prospět, protože tam jsou skvělí admini, kteří jsou proste skvělí !!!!!!! V budoucnu bych chtěl udělat nějaký night cup u někoho doma = vybydlet ,vyžrat , zneužít vše co má otvory v okolí ( třeba jen 4v4 nebo i 1v1, aby lidé, co ještě neprznili sami měli možnost se zapojit) a jít zase v míru dál svou cestou.Určite se máte na co těšit, protože JÁÁ sem děsnej bejk.

Oblíbená Mapa: turistická

Oblíbený Hráč: Toho nemám a nikdy jsem neměl. Snažil jsem se hrát sám za sebe, protože JÁÁÁ jsem nejlepší a to mohu s klidem říct

Oblíbený tým: Já, protže vydám za více lidí, jsem jediný na světe ,kdo hraje 6 on 1 ( JÁÁ !!!!!!!!!!!!!).

Nejlepší tým: Který je podle mě nejlepší? Hmm Moje sympatie měl.............. počkejte ............. JÁÁ !!!!!!!!!!!!!

Oblíbené Pití: Kubík - broskev

Oblíbené Jídlo: Krupicová kaše s kakavem

Oblíbený Film: Pošťák Pat a Mašinky

Oblíbená Písnička: Já, já, já jenom JÁÁÁ

Oblíbená Hudba: Sem na Disco,Pop, Věra Bílá

Zákaldní deska: Podlaha

Procesor: bzučí

Paměť: děravá

Harddisk: 14" Reanult Laguna

Grafická karta: TV

Monitor: TV

Zvuková karta: otevřené okno do ulice

Headset: mám na sluchátkách přilepený mikrofon z Teska

Klávesnice: Psací stroj

Myš: k notebooku

Podložka: značka: Karimatka

Operační systém: Win XP Junior. 10-bit SP2 (Edice JÁÁ)

MrPierc: Je tady konec našeho rozhovoru a chtěl bych ti poděkovat za tvůj čas. Jestli chceš můžes teď říct něco na závěra pak si vyměníme telefony.

DOvid St3Novič: Nemáš za co děkovat. Jen doufám, že si tohle prečte co nejvíce dětí a že je nalákám z pískovišť, aby si tu hru koupili a vyzkoušeli. Spousta si jen stežuje, že je to nehratelné, ale není to pravda. Tahle hra není žádná arkáda jako postav si svůj hrad z písku nebo Panák, je to težká hra a je super. Chce to čas i mě to nešlo. Za dobu co to hraji profi už mám nahraných nějakých 6,5 hodiny, takže nemůžete čekat, že když přejdete z nějaké jiné hry, tak se vám bude hned dařit. Dlouho vám to potrvá, než se dostanete na MOJI !!!!!! úroveň. Myslím, že jsem kurva kvalitní hráč, co se snaží podpořit nové hráče a pomáhat novým týmům. Snažím se jim předat nějaké zkušenosti, co jsem nabral během herního maratonu( 3,5 hodiny !!!), ale nejlepší praxe je to hrát. Přeji hodně zdaru a děkuji za pokec. Pokud budete mít nějaké dotazy, klidně se na mě obraťte. Da Svidania DOvid St3Novič !!

© MrPierc